אודות יוסי רבה

נוסדה בשנת 2002, יוסי רבה סיפקה מגוון שלם של שירותי נדלן מארגון ישויות חדשות ועד להגשת כל המסמכים כנדרש כדי לענות על הצרכים של הארגון שלך. עם ניסיון רב בקהילת הסוכנים הרשומים ובחטיבת התאגידים של תל אביב

הסיפור שלנו

אני מקווה שתשקול להשתמש ב- יוסי רבה אחזקות כדי לספק את כל הצרכים שלך בתל אביב ואם יש לך שאלות כלשהן, צור איתנו קשר או התקשר אלינו. להלן רשימה של השירותים שלנו וכשאתה מוכן פשוט בחר את השירות המתאים ואתה בדרך להשתמש בכל היתרונות שיש ליוסי רבה להציע.

כנדרש בחוק, כל ישות בתל אביב נדרשת לקיים משרד רשום לצורך העברת שירות התהליך. החיוב שלנו עבור אספקת המשרד/הסוכן הרשום בתל אביב הוא $55. חיוב זה כולל:

עיבוד מהיר של כל השירות של התהליך בהתאם להנחיות שלך.

אנו מספקים שירות תיוק מלא מארגון ישויות חדשות (LLCs ותאגידים) ועד לכל שאר ההגשות, כולל תיקונים, ביטולים, פירוקים, המרות, מיזוגים וכל שאר המסמכים שאתה עשוי לדרוש. אנו יכולים להזמין את כל המסמכים המשלימים שהונפקו על ידי דלאוור, כולל עותקים מאושרים ודירוג טוב.

יתרונות יוסי רבה

מערכת המס של תל אביב

מערכת המס בתל אביב נוחה לעסקים. חברות המאוגדות בתל אביב אך עושות עסקים במדינות אחרות אינן חייבות לשלם מס הכנסה בתל אביב.

בית המשפט של תל אביב

בית המשפט של תל אביב מאפשר לחברות לפתור מחלוקות במהירות עם שופט ולא עם חבר מושבעים.

שירות איכותי

שירות איכותי הניתן על ידי צוות אגף התאגידים של יוסי רבה. ניתן להשלים את התיוק תוך שעה במידת הצורך.

תל אביב עורכי דין

בשל הנפח הרב של תיקי תאגידים בתל אביב, עורכי דין יכולים לחפש תקדימים או פסיקות על תיקי עבר, ובמחלוקות רבות, התוצאות יכולות להיות צפויות יותר.

חוק תאגיד כללי ו- LLC

תל אביב היא הבית של למעלה ממיליון ישויות הכוללות 64% מה-Fortune 500 ומעל למחצית מהחברות הנסחרות בבורסה.

הצוות שלנו

יוסי רבה

מנכל

אלישה פלורס

מנהלת כספים

קמרון ווילר

מנהלת

דילוג לתוכן