כולנו צריכים להתחיל איפשהו, ודף המידע שלך עדיין חשוב גם אם אתה חברה חדשה.

דף אודותינו הוא חלק חיוני מכל אתר אינטרנט של חברה. דף זה אומר למבקרים שלך מי אתה, מה אתה עושה ולמה צריך לדאוג להם. זו גם הזדמנות מצוינת לשתף את הסיפור של החברה שלך ולהסביר את ערכי הליבה שלך.

אם אתה רק מתחיל, ייתכן שיהיה קשה להמציא תוכן עבור דף אודותינו שלך. אבל אל תדאג. במדריך שימושי זה, נדריך אותך לאורך השלבים כיצד לכתוב עלינו עבור חברה חדשה.

תוכן העניינים
מה זה דף אודותינו?
מדוע חשוב עמוד אודותינו?
איך לכתוב עלינו עבור חברה חדשה
1. כלול את הדברים החיוניים
2. שתף את ה-USP שלך
3. שתפו את הסיפור שלכם
4. הסבירו את הייעוד והערכים שלכם
5. הציגו את הצוות שלכם
6. קבע את קול המותג שלך
7. תהיו יצירתיים
8. שמור אותו מעודכן
3 דוגמאות לדף אודותינו מסטארטאפים
1. קאזו
2. Revolut
3. קליק אפ
להסיר
מה זה דף אודותינו?
צוות עמד סביב המחשב הנייד – איך כותבים עלינו לחברה חדשה – בלוג Coopify

עמוד אודותינו הוא עמוד באתר אינטרנט המספק מידע על האתר או החברה. זה בדרך כלל כולל סקירה כללית של ההיסטוריה, הייעוד וערכי הליבה של החברה. דף אודותינו הוא הזדמנות מצוינת לשתף את הסיפור של החברה שלך ולהסביר מדוע למבקרים שלך צריך להיות אכפת מהעסק שלך.

מדוע חשוב עמוד אודותינו?
עמוד אודותינו הוא אחד הדפים החשובים ביותר באתר. זה לעתים קרובות אחד המקומות הראשונים שמבקרים ילכו כדי לברר יותר על החברה שלך. תחשוב על זה כעל הגרסה הרשמית של סיפור המותג שלך. ככזה, חיוני לאותת על מקצועיות ללקוחות, לספקים, לעיתונות, למחפשי עבודה ולכל מי שצריך לדעת עליך יותר.

מכיוון שבדיקת דף אודותינו של חברה היא שלב חשוב בבדיקת נאותות, חשוב לדייק ולעשות רושם טוב. דף זה יכול לעזור לך לבנות אמון עם המבקרים שלך על ידי מתן שקיפות לגבי מי אתה ומה אתה עושה.

בנוסף, דף אודותינו כתוב היטב יכול לעזור לך למשוך לקוחות חדשים, משקיעים ועובדים, מכיוון שהוא מציע דרך נוספת לדרג עבור חלק ממילות המפתח שלך בתוצאות החיפוש.

איך לכתוב עלינו עבור חברה חדשה
כעת, לאחר שעברנו על היסודות, בואו נסתכל כיצד לכתוב דף אודותינו עבור החברה החדשה שלכם:

1. כלול את הדברים החיוניים
חנות 'פתוח' שלט – איך לכתוב עלינו לחברה חדשה – בלוג Coopify

התחל על ידי הצגת החברה שלך ומה אתה עושה. הבהירו מה שמכם ואיך הוא מאוית. תתפלאו כמה מעט מחשבה חלק מהחברות נותנות לזה. לדוגמה, רבים מאייתים את שמם במגוון דרכים ברחבי האתר שלהם, כגון אתר לדוגמה, אתר לדוגמה, אתר לדוגמה או אתר: דוגמה. בימינו יש הרבה דרכים למתג את עצמך אז היו עקביים!

דף אודותינו אמור להבהיר גם מהו שירות הליבה שלך, באיזו תעשייה אתה פועל ובמי אתה משרת. כל מי שיש לו ספק יפנה לדף אודותינו שלך. אתה יכול גם להשתמש בדף זה כדי לכלול מילות מפתח כגון 'שירות ב[מיקום]' כדי לדרג אותך ב-Google.

2. שתף את ה-USP שלך
הצעת המכירה הייחודית שלך מתארת את מה שאתה מציע שאחרים בשוק אינם מציעים. זה אולי לא ייחודי לחלוטין, אבל זה צריך להיות שונה מספיק מהמתחרים הקרובים ביותר שלך. אני מקווה שכבר שאלת את עצמך למה אנשים צריכים לעשות איתך עסקים ולא עם מישהו אחר, אבל אם לא, זה זמן טוב להתחיל.

כמה דוגמאות של USPs כוללות:

שירות לקוחות מותאם אישית
משלוח 24 שעות
מיקוד ארצי או מיקוד מקומי מאוד
תוכנת AI או בעבודת יד
התמחות בתחום נישה של השוק או פלח לקוחות נישה
תעשיה קודמת או ניסיון חיים רק אתה יכול להציע
3. שתפו את הסיפור שלכם
לחברה שלך יש סיפור, גם אם זה רק שהתחלת לבשל ג'ין בכמות קטנה במוסך שלך במהלך הנעילה ומאז אתה מוכר אותו מהבית. האתר שלך נותן לך פלטפורמה לשתף את הסיפור הזה עם העולם, כל כך גדול! דברו על איך התחלתם, אילו אתגרים התמודדתם ואיך התגברתם עליהם.

קרא עוד: 3 דוגמאות של קופירייטינג סיפורים וכיצד לספר את הסיפור של המותג שלך

4. הסבירו את הייעוד והערכים שלכם
המשימה והערכים שלך צריכים להיות בלב החברה שלך. הם מנחים איך אתה פועל ואיך אתה מקבל החלטות. שאלו את עצמכם מהם הדברים שהכי חשובים לכם ולחברה שלכם?

הצהרות המשימה נוטות להיות באורך של משפט אחד או שניים, בעוד שערכים יכולים להיות פסקה או שתיים.

הנה דוגמה מכל אחד:

דוגמה להצהרת המשימה: "אנחנו קיימים כדי לספק פתרונות חדשניים המשפרים את חייהם של אנשים."

דוגמה לערכים: "אנו מאמינים לשים את הלקוחות שלנו במקום הראשון, להיות שקופים ופתוחים עם התקשורת שלנו, ותמיד שואפים למצוינות."

אולי אין לך הרבה היסטוריה, אבל אתה יכול להשתמש בתוכן בדף אודותינו כדי להראות מה תעשה לאורך אורך החיים של החברה שלך כדי

הבדל בעולם.

5. הציגו את הצוות שלכם
ככל שהצוות שלך יגדל, תוכל לשלב דף צוות נפרד שבו המבקרים יכולים ללמוד עוד על האנשים שמאחורי החברה שלך. לעת עתה, דף אודותינו הוא מקום טוב לדבר באופן כללי יותר על מי הם או לספק קצת יותר מידע על עצמך/המייסדים.

סביר להניח שמחפשי עבודה יקפוץ לדף המידע שלך בעתיד כדי לגלות יותר על מי עומד מאחורי המותג, כך שדף זה עוסק לא פחות בהצגת תרבות החברה שלך.

6. קבע את קול המותג שלך
עובד משרד צוחק – איך כותבים עלינו לחברה חדשה – בלוג Coopify

קול המותג שלך הוא האופן שבו אתה מתקשר עם קהל היעד שלך. זו האישיות של החברה שלך והיא צריכה לבוא לידי ביטוי בכל מה שאתה כותב, מהעותק של האתר שלך ועד לפוסטים שלך במדיה החברתית.

דף האודות שלך הוא תרגיל נהדר בביסוס קול המותג שלך, כולל הדרך שבה אתה מדבר על עצמך, הדרך שבה אתה מציג את עצמך בפני הקהל והמשקיעים שלך וסוג השפה שבה אתה משתמש.

יש הרבה קולות של מותגים בחוץ, בין אם אתם מסוג המותגים המעצימים, כמו Missguided, שמשתמשים בשפה של הקהל שלו ("מי מנהל את האמא הזאת") או מותג מסורתי יותר כמו Crew Clothing שרוצה להשתמש שפה מסורתית כדי להעביר מוניטין רב שנים ("המורשת שלנו").

7. תהיו יצירתיים
יצירתיות בדף אודותינו מאפשרת לך לבלוט על פני המתחרים שלך. אנשים הם יצורים ויזואליים אז שקול להשתמש בכמה תמונות של הצוות או המשרד שלך כדי לעזור להאניש את העסק שלך ולתת הצצה אל מאחורי הקלעים. אפשרויות אחרות כוללות סרטון הסבר, ציר זמן, נתונים סטטיסטיים, אינפוגרפיקה ועוד.

8. שמור אותו מעודכן
ככל שהחברה שלך תגדל, סביר להניח שתשיג מימון, תגדיל את בסיס הלקוחות שלך ותתרחב לשווקים אחרים. כל זה הוא מידע חיוני שתוכל להציג בדף אודות שלך. זה מראה למשקיעים פוטנציאליים, לקוחות ומחפשי עבודה שאתה מחויב לפיתוח ושאתה מסתגל לכוחות השוק.

3 דוגמאות לדף אודותינו מסטארטאפים
אם אתה זקוק לקצת השראה, כללנו שלוש דוגמאות לדפי סטארט-אפ אודותינו כדי להראות שאינך זקוק להרבה היסטוריה כדי להשפיע על השוק:

דילוג לתוכן